Co přináší nové NejlevnějšíKrabice.cz?

Banner_new_NK2

 

Zde jsou ty největší změny:

Nový „dizajn“ – naše stránky prošly zatím největší změnou vzhledu za celou dobu existence e-shopu NejlevnějšíKrabice.cz. Hlavní rozdíl ale poznáte při zobrazení na Vašich mobilních zařízeních, ať již se jedná o mobilní telefon či tablet.

Vyhledávání – jestli něco potřebujete rychle najít a nechce se Vám procházet kategorie, můžete využít vyhledávací modul nahoře vedle loga e-shopu.

Lepší orientaci v produktech – největším oříškem bylo usnadnit orientaci v produktech a přitom uspořádání upravit takovým způsobem, aby se i naši dlouholetí zákazníci v e-shopu snadno zorientovali. Posuďte sami, zda se nám to povedlo.

Možnost registrace – zakládáme si na tom, že zákazníci u nás mohou snadno objednat i bez registrace. Na druhou stranu pokud u nás nakupujete opakovaně, s registrací nemusíte neustále vyplňovat stále ty samé údaje. Navíc po přihlášení máte lepší přehled o svých objednávkách.

Sledování zásilky – víme, jak je pro Vás důležité mít přehled o tom, kde se nachází objednané zboží. Proto v emailu o expedování zboží posíláme odkaz pro sledování Vaší zásilky.

Přehlednější skladová dostupnost – upravili jsme zobrazení skladové dostupnosti tak, abyste věděli, s čím můžete počítat dříve a které produkty mají naopak delší dodací lhůtu.

 

Máte nápad, jak e-shop ještě zdokonalit? Napište nám zde

 

Zpět na hlavní stránku

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.